Opinie klientów

Przeczytaj, co mówią o nas klienci

Opinie klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

 

Opinie  

 
Dorota
Jestem bardzo zadowolona z usługi montażu sauny. Firmę Saunar mogę mogę polecić z całą mocą. Sauna wykonana terminowo, szybko, starannie, pięknie i niedrogo.
Dodatkowo panowie wykonali kilka niezbędnych czynności hydraulicznych, do których musiałabym wołać hydraulika.
Po prostu super profesjonalizm.
 
 
Witek
W maju tego roku (2016) w moim mikro ogródku stanęła sauna - jako samodzielny budynek drewniany. Cały proces budowy zakończył się w tydzień, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Właściciel osobiście wykonywał część prac a wszystkie nadzorował służąc profesjonalną radą i wiedzą. Jestem szczęśliwy, że mam taki mały świat relaksu i korzystam regularnie. Uważam, że saunę wykonano z najwyższą starannością i wiedzą fachową, a tempo prac było imponujące. Z całą stanowczością polecam firmę Pana Piotra Richerta.
 
 
Apartamenty LeVilla Rewa
Sauna jest rewelacyjna i bardzo estetycznie wykonana. Nasi goście bardzo sobie chwalą co jest dla mnie i dla firmy Saunar najwspanialszą laurką :-)
Także serdecznie dziękuję i szczerze polecam!
Iwona Levilla
 
 
Iwona, Leźno
Firma i pracownicy godni polecenia i solidni. Sauna ładnie zaprojektowana, sprawnie i solidnie wykonana. Panowie podczas prac i po zakończeniu wszystko wysprzątali. Cena sauny jest rozsądna, a firma trzymała się raz zaproponowanej ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, podaliśmy namiary na Saunar wszystkim zainteresowanym znajomym.
 
 
Basia i Tomek z Wilanowa
SAUNAR jest firmą profesjonalną, działającą na najwyższym poziomie pod każdym względem. Mieliśmy do wykorzystania nieduże pomieszczenie, ale firmie Saunar bez problemu, świetnie udało się zaprojektować i wykonać naszą saunę. Mimo popełnienia błędu z naszej strony dotyczącego wyboru elementu sauny (za co bardzo przepraszamy Panie Piotrze) nie było żadnego problemu z wymianą. Sauna została wykonana estetycznie, dopracowany został każdy szczegół. Bardzo szybka, sprawna realizacja. Panowie zostawili po sobie porządek no i oczywiście gotową saunę do użytku (nawet już nagrzaną :)). Miłe i relaksujące jest korzystanie z takich dogodności, kiedy wszystko zostało wykonane perfekcyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, korzystamy i cieszymy się, że mieliśmy przyjemność skorzystać z usług firmy SAUNAR otwartej na wszelkie pomysły - DZIĘKUJEMY!
 
 
Agnieszka Gdańsk
Profesjonalna firma, montaż szybki i sprawny. Ekipa zostawia po sobie porządek. Polecam w 100% !!!
 
 
Teresa z okolic Żukowa
Z mojej sauny wykonanej przez Saunar korzystam od prawie 3 lat, i ciągle nie mogę wyjść z podziwu że jest taka fantastyczna :-)
Przy realizacji - pełen profesjonalizm: dotrzymany termin, wykonanie to iście koronkowa robota, i wszystko działa jak należy do tej pory.
Moi przyjaciele twierdzą, że to najlepiej zainwestowane pieniądze przy budowie domu - oprócz samego domu ;-)
Polecam.
 
 
Dorota i Adam z Nowego Świata
Profesjonalnie, szybko, stosunkowo tanio. Jakość warta ceny. Gorąco polecany :-D
 
 
Jan / Gdańsk
Krótki termin, sprawna ekipa, przystępna cena
POLECAM
 
 
Łukasz
Najlepsze sauny jakie można sobie wymarzyć.
 
 
Andrzej / Małkowo
Z budową sauny nosiliśmy się dobre kilka lat, mieliśmy stracha przed bałaganem, który zawsze towarzyszy takiej inwestycji i ceną która zadomowiła się w naszych głowach jako b.wysoka. Sprawdzaliśmy kilka firm i zawsze coś nam nie pasowało. Z p. Piotrem pasowało nam wszystko!!!. Montaż odbył się w dwa dni!!!, czysto, szybko i profesjonalnie, a drobne zmiany i poprawki nie były żadnym problemem. Super jakość jaką otrzymaliśmy w całości zrekompensowała nam "ból" po wydaniu pieniędzy. Tak trzymać Panowie!!!!
 
 
Medi-Reha-Point GmbH- Frankfurt/Hanau/Erlensee
Firma, ktora zna i rozumie swoj fach. Pomimo niedogodnosci z naszej strony - sauna zostala wybudowana w ekspresowym tempie. Pan Piotr i jego ekipa to doswiadczeni i zgrani fachowcy ktorzy pracuja rzetelnie, szybko i bardzo profesjonalnie. Otrzymalismy wiele pozytywnych komentarzy od naszych klientow, dlatego ta droga skladamy Firmie Saunar serdeczne podziekowania.
Filip/Balistreri/Koehler - Medi-Reha Point
 
 
Weronika
Idealnie zgrana i zorganizowana załoga pod przewodnictwem szefa. Sauna wykonana profesjonalnie, czysto zgodnie z projektem w normalnej cenie. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim właśnie tą ekipę.
Pozdrawiam Pana Piotra.
 
 
Janka i Mariusz
Profesjonalnie, niedrogo, czysto, bardzo szybko i sprawnie. Chłopaki to profesjonaliści,
Serdecznie polecamy. :)
 
 
Grażyna i Ryszard
Z czystym sumieniem i pełnym zadowoleniem możemy polecić usługi firmy Saunar.Nasz domek saunowy wykonany przez p.Piotra jest bardzo ładny i funkcjonalny.Wr eszcie możemy korzystać z własnej sauny ogrodowej! Prace przebiegały szybko i sprawnie w miłej atmosferze.Zało ga świetnie zorganizowana i profesjonalna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy gorąco! Pozdrowienia!
 
 
Zenon Kruczyński, Gdynia
Z naszej sauny korzystamy od 2007 roku. Firma pomysłowo saunę zaaranżowała i profesjonalnie wykonała. W pierwszych miesiącach szwankował termostat, który firma wymieniła bez problemu. Od tamtej pory do dzisiaj sauna jest regularnie używana bez żadnych problemów z konstrukcją czy piecem. Szczerze polecam tę firmę.
 
 
ALEKSANDRA Z KARTUZ
BARDZO BARDZO POLECAM!
FIRMA GODNA POLECENIA, WYKONALI SWOJĄ PRACĘ SOLIDNIE SZYBKO I CZYSTO, JESTEŚMY Z MĘŻEM BARDZO ZADOWOLNI
A KORZYSTANIE Z SAUNY POLECAMY WSZYSTKIM JAK RÓWNIEŻ USŁUGI TEJŻE FIRMY
GORĄCO POZDRAWIAMY SZEFA ORAZ PRACOWNIKÓW
 
 
Sylwia i Marcin z Gdyni
Zanim trafiłam do Firmy Saunar, zleciłam wycenę u innych wykonawców, ale w każdym przypadku cena znacząco przekraczała założony budżet, dopiero w Firmie Pana Piotra cena okazała się przystępna. Chciałam zwrócić szczególną uwagę na sposób w jaki Pan Piotr współpracuje z klientem. Jest bowiem serdeczny i otwarty na wszelkie sugestie. Na prośbę wykonania poprawki, która wiązała się z demontażem części ścianki, przystał chętnie i bez zbędnego komentarza, co osobiście bardzo sobie cenię. W efekcie powstała sauna, która jest sercem domu i jest dokładnie taka, jaką zawsze chciałam mieć. Z całą odpowiedzialnoś cią polecam firmę Saunar, Pan Piotr wraz z pracownikiem pracuje sprawnie i czysto, panowie są rzetelni oraz kompetentni.
 
 
Anonim
Jestem bardzo zadowolona z usługi,sauna wykonana bardzo dobrze. Gorąco polecam.
 
 
Barbara
Witam jestem zachwycona firmą Saunar. Sauna została zrobiona perfekcyjnie bardzo mili i inteligentni pracownicy zostawili po sobie porządek. Mam saunę od paru lat i nic się z nią nie dzieje naprawdę bardzo polecam tą firmę. Pozdrawiam szefa jak i pracowników.